StartsidenBoJobbeKultur/fritidTuristinfo

Kalender

Kalendertips
Tid Arrangement Sted Kategori
Lørdag 20 Mai 2017
10.00 Dåpsutstilling i Wesselgården Wesselgården
18.00 Hemne kirke: foredrag ved Edvard Hoem om Luther i Norge Hemne kirke
19.00 Kirkekonsert med Henning Sommerro med flere Hemne kirke
Søndag 21 Mai 2017
10.00 Hemne Triatlon Hemne
11.00 Festgudstjeneste Hemne kirke 200 år Hemne kirke
17.30 Bassengtrening 17,30 og 19,00 Revmatikerforeninga Svømmehallen
20.30 Bassengtrening - mannfolk Svømmehallen
Mandag 22 Mai 2017
17.00 Babysvøm
17.00 Allidrett1-Friidrett Ånesøyan
18.00 Allidrett2-Friidrett Ånesøyan
18.00 Småbarnsvøm
18.15 Seniordans Svanem samfunnshus
19.00 Korpsøvelse Kulør`n(Fritidsklubben)
20.10 Bassengtrening - 20,10 Revmatikerforeninga Svømmehallen
Tirsdag 23 Mai 2017
10.00 Åpen kirke Hemne kirke
11.00 Tur/gågruppa Revmatikerforeninga Oppmøte Rema
19.00 Korøvelse. Hemne Songlag Hemne samfunnshus
19.15 Damesvøm
19.30 Misjonsmøte Misjonshuset
20.15 Herresvøm
Onsdag 24 Mai 2017
10.30 Hemne Treningssenter - Revmatikerforeninga Meierigården
18.00 1. Karusell på Elgbanen Fagerhaugmyra Skytebane
Torsdag 25 Mai 2017
Kr. Himmelfartsdag
11.00 Konfirmasjonsgudstjeneste Vinje kirke Vinje kirke
Fredag 26 Mai 2017
Fridag skole
11.00 Sittedans KulØr'N
Lørdag 27 Mai 2017
10.00 Dåpsutstilling i Wesselgården Wesselgården
Søndag 28 Mai 2017
08.00 Privat arrangement Wesselgården
11.00 Konfirmasjonsgudstjeneste Hemne kirke Hemne kirke
17.30 Siste Bassengtrening 17,30 og 19,00 Revmatikerforeninga Svømmehallen
20.30 Bassengtrening - mannfolk Svømmehallen
Mandag 29 Mai 2017
17.00 Allidrett1-Friidrett Ånesøyan
18.15 Seniordans Svanem samfunnshus
19.00 Hva driver en hjelper? Hemne bibliotek
19.00 Korpsøvelse Kulør`n(Fritidsklubben)
20.10 Ingen Bassengtrening - 20,10 Revmatikerforeninga Svømmehallen
Tirsdag 30 Mai 2017
11.00 Tur/gågruppa Revmatikerforeninga OppmøteRema
Onsdag 31 Mai 2017
10.30 Hemne Treningssenter - Revmatikerforeninga Meierigården
Torsdag 1 Juni 2017
17.00 Seniordans Hemne Samfunnshus
Fredag 2 Juni 2017
11.00 Sittedans KulØr'N